O firmie

WCZORAJ

Wiemy jak ważna jest siła tradycji. ERG-System S.A. to firma, której początki sięgają XX wieku. W branży tworzyw sztucznych działamy nieprzerwanie od ponad 40 lat, zajmując się, głównie, produkcją opakowań wielokrotnego użytku.

Dzięki rzetelności i ciężkiej pracy całych pokoleń pracowników, marka ERG-System S.A. stała się rozpoznawalna w całym kraju i poza jego granicami.

 

 

DZIŚ

Dziś sukces naszej firmy tworzą rzesze zadowolonych klientów i partnerów biznesowych oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, stawiająca czoło ambitnym wyzwaniom. Podążając za nowymi trendami, nie zapominamy o przeszłości – korzystamy z wieloletnich doświadczeń i wypracowanych standardów. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością. W ten sposób budujemy siłę naszej marki, wciąż poszukując nowych źródeł inspiracji.

Niezmiennie, naszym priorytetem jest wysoka klasa dostarczanych produktów, o czym świadczy wdrożony system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2000. Nowoczesne wyposażenie naszego laboratorium, precyzyjne badania oraz restrykcyjne wymagania Działu Kontroli Jakości, pozwalają oferować naszym klientom produkt najwyższej klasy. 

 

 

JUTRO

W ERG-System S.A. wiemy, że tradycja i długoletnia obecność na rynku to nie wszystko. Dlatego z sukcesem podążamy za nowymi trendami, starając się w pełni usatysfakcjonować i zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

W ostatnich latach zmodernizowaliśmy Park Maszynowy i unowocześniliśmy linie produkcyjne. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o trwałe znakowanie produktów, przy użyciu technologii najnowszej generacji. Starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy cały wachlarz dodatkowych usług.

Obecność na prestiżowych, międzynarodowych imprezach branżowych pozwala nam na ciągły postęp oraz skuteczne śledzenie najnowszych trendów.

Wierzymy, że sukcesem każdego przedsiębiorstwa są jego pracownicy, dlatego wspierając ich rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bez obaw spoglądamy w przyszłość.

 

Rejestracja Spółki: Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach, nr KRS 0000360333
Kapitał Zakładowy: 21 300 000,00 zł w całości opłacony
Zarząd Spółki: Ryszard Janta - Prezes Zarządu, Norbert Paul Michalik - Członek Zarządu, Christian Roelofs - Członek Zarządu
NIP: 635-15-76-243
REGON: 276277236

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij